ART / Oil paintings / Oil painting 13058279

nr 1305 8279

Andreas Singdahlsen

(1855-1947), Norge

Andreas Singdahlsen (1855-1947), Norway, kopia efter Sand. Motiv från Norge. Signed. Oil on canvas, 38x57 cm,

OIL PAINTING, Andreas Singdahlsen (1855-1947), Norge, kopia efter Sand. Motiv från Norge. Signerad. Olja på duk, 38x57 cm

Andreas Singdahlsen, norsk painter born 1855, dead 1947.

700

SEK 300

Monday February 3 2020
at 20:31:19

3/2 20:26:19 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Andreas Singdahlsen

Read more about Andreas Singdahlsen